„CYBERLATKI w Woj. Łódzkim”

 Tegoroczne ferie zimowe w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wieruszowie rozpoczęły się od wypoczynku w Domu Wczasów Dziecięcych połączonym z realizacją programu CYFROLATKI w woj. łódzkim. 45 osób w tym dzieci/młodzież od 11 roku życia uczniowie szkół Pieczyska, Wyszanów, Wieruszów i ich opiekunowie/nauczyciele brali udział w 3-dniowym szkoleniu w dniach 13-15 stycznia br. Szkolenia prowadzone były metodą aktywną, warsztatową a biorący w nim udział mogli zdobyć niezwykle ważną wiedzę na temat cyberprzemocy, hejtu i mowy nienawiści wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: „CYBERLATKI w Woj. Łódzkim”

Zabawa Sylwestrowa

W 29.12. 2022r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wieruszowie oraz osoby z niepełnosprawnością biorące udział w zadaniu 2 projektu Centrum Usług Środowiskowych „Razem Łatwiej” – Zajęcia Klub „Być Razem” zostały zaproszone i bawiły się na zabawie Sylwestrowej w WTZ w Wieruszowie.

Czytaj więcej: Zabawa Sylwestrowa

Wystawa pełna sukcesów, radości i wzruszeń

 Dnia 09.12.2022r. odbyło się coroczne podsumowanie konkursu pt. Twórczość Terapia Sukces, nasi beneficjenci również brali w niej udział. To już 27 edycja, której organizatorem było Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc” i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wieruszowie

Czytaj więcej: Wystawa pełna sukcesów, radości i wzruszeń

Spotkanie Wigilijne

Uroczyste spotkanie wigilijne, organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wieruszowie - oraz Warsztat Terapii Zajęciowej odbyło się 21 grudnia w Wieruszowie.

Czytaj więcej: Spotkanie Wigilijne

Mikołajowe Świętowania

Dnia 29.11.2022r. w wycieczce do Chaty Świętego Mikołaja w Krasiejowie wzięło udział prawie 60 osób. Byli to uczestnicy zajęć Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji „ Być Razem’ w Wieruszowie oraz beneficjenci zajęć klubowych CUS – „ Razem łatwiej” i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wieruszowie.

Czytaj więcej: Mikołajowe Świętowania