„Żółty talerz” na Zakończenie Roku Szkolnego

#Żółtytalerz
#ZakończenieRokuSzkolnego

Ostatni czas był sprawdzianem funkcjonowania naszych więzi i relacji społecznych. Wszyscy nasi podopieczni oraz opiekunowie zakończyli ten rok szkolny wzorowo. Oczywiście bardzo tęsknimy za spotkaniami, wspólnymi obchodami różnych świąt oraz wspólną zabawą i rozwijaniem zainteresowań. Mamy jednak nadzieję, że już "za chwilę" będziemy mogli wznowić nasze zajęcia.

Niestety czas pracy i nauki w domu nie pozwolił na wspólne rozwijanie umiejętności kulinarnych. Jednak nie zapominamy o naszych podopiecznych i dzięki programowi wsparcia systemu żywienia dzieci "Żółty talerz" stworzonego przez Kulczyk Foundation mogliśmy przygotować i rozdać naszym beneficjentom 50 paczek ze zdrową żywnością.

Mamy też nadzieję, że w okresie wakacji będziemy mogli spotkać się na zajęciach na świeżym powietrzu. Będzie to okazja do podsumowania działań w ramach projektu „Żółty talerz” no i oczywiście do wspólnego, w miarę możliwości, przyrządzania wspólnych smakołyków.

W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować w imieniu naszych beneficjentów wszystkim osobom zaangażowanym w tą akcję oraz Kulczyk Foundation za możliwość przygotowania i przekazania paczek.

 

Na koniec życzymy wszystkim naszych podopiecznym oraz ich rodzinom i przyjaciołom udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Działacze Kół TPD OM w Wieruszowie