Festiwal Piosenki

We wtorek, 2 kwietnia 2019r. reprezentacja naszej placówki w składzie

Izabela Marszałkowska, Klaudia Opacka, Monika Gonera, Sebastian Juszczak, Piotr Gorajczyk, Eugeniusz Grzejdziak oraz Martyna Wierzba wraz z opiekunem panią Dorotą Okoń i kierowcą panem Wojciechem Olejarnikiem uczestniczyli w III Festiwalu Piosenki w Domu Katolickim w Kępnie. Przegląd zorganizowany był przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kępnie .

Na początku spotkania zostaliśmy przywitani przez organizatorów oraz zaproszonych gości, jak również wspólnie odśpiewaliśmy "Barkę" na znak pamięci o Ojcu św. Janie Pawle II.

Kolejnym punktem spotkania były występy i prezentacje 7 placówek. Nasi podopieczni zaprezentowali 3 utwory, tj. "Pogoda ducha", "Iść w stronę słońca" oraz "Remedium". W krótkiej przerwie zostaliśmy także poczęstowani pysznymi drożdżówkami.

Po części artystycznej wszystkie grupy zostały wyróżnione, otrzymały dyplomy, nagrody indywidualne oraz statuetkę. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne odśpiewanie na scenie utworu finałowego "Szła dzieweczka do laseczka..", a także ciepły posiłek.

Po całej uroczystości zadowoleni wróciliśmy do Wieruszowa.