Integracyjny Bal Karnawałowy

 25 styczeń 2020

Integracyjny Bal Karnawałowy jest nadzwyczajnym wydarzeniem!

Dzieci w bajkowych strojach mogły pobawić się z wodzirejem i animatorami-wolontariuszami. Każde dziecko zostało obdarowane słodkościami, a król i królowa balu dostali również drobny upominek. Był też wybór najmłodszej królowej balu. Zaszczyt piastowania tej funkcji przypadł dwuletniej Juli.

W organizację balu zawsze angażuje się wiele osób.
Dziękujemy rodzicom za piękne przebrania dzieci. Bez waszych dzieci ten bal nie mógłby istnieć.
Bal również nie istnieje bez wodzireja, który porwie tłumy do szalonej zabawy. Dziękujemy Pani Marzenie Rogalińskiej, za pozytywną zakręconą energię. Dziękujemy dzieciom i młodzieży z Klubu Tańca „Madar” za pokazy taneczne i akrobatyczne.

Dziękujemy wolontariuszom za poświęcony czas i pomoc przy stoiskach malowania twarzy, gipsówek, a także w pomocy przy zabawach i grach. Ukłony dla : Joanny Koper, Katarzyny Koper, Natalii Sztukowskiej, Bartosza Pilucha, Patrycji Tomczyk, Katarzyny Karbowskiej, Anety Mielcarek, Maryny Domal, Amelii Michalczyk.

Serdecznie dziękujemy koordynatorom pracy wolontariuszy: Magdalenie Góralskiej ze Stowarzyszenia „Klub Otwartych Serc”, Halinie Paluch z ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, Marlenie Kik z ZSO im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie.

Dziękujemy Paniom obsługującym „Koło Fortuny”: Krystynie Pisule, Marii Kowalczyk, Grażynie Kindler.

Wielkie ukłony dla Wieruszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku za przygotowanie słodkiej kawiarenki i herbatkę dla każdego spragnionego dziecka.

Widzimy się, a raczej tańczymy i szalejemy w roku 2021!


>