Spełnione marzenia dzieci z TPD

Dobiega końca trudny, pandemiczny rok, ale nie gasną marzenia i nadzieja na lepszy czas dzieci biorących udział w zajęciach świetlic, których organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wieruszowie oraz dzieci z placówek edukacyjnych, współpracujących na co dzień z TPD.

 W tym trudnym okresie nie było możliwości realizowania w pełni zaplanowanych projektów, zajęcia prowadzone były zdalnie oraz wymiennie, w małych grupach. Dzięki życzliwości Fundacji ORLEN, mogliśmy obdarować dzieci np. piłkami sportowymi. Od PEPCO dotarł do nas komputer, wiemy że w drodze jest tablet z Fundacji ORANGE. Sprzęt ten jest wymiennie pożyczany dzieciom i ułatwia realizowanie nauki zdalnej w szkole. Dzięki życzliwości IKEA mogliśmy przekazać w formie darowizny sofy do Świetlic i placówek oświatowych współpracujących z TPD. Środki czystości i do dezynfekcji z ROSSMAN, częściowo otrzymaliśmy, a reszta jest w drodze do naszych beneficjentów. W okresie zbliżających się Świat Bożego Narodzenia nie zabrakło też prezentów od GWIAZDORA, w ramach corocznie organizowanej przez prywatną osobę tej niezwykle szlachetnej akcji oraz słodkich upominków z TPD. 

  Serdecznie dziękujemy w imieniu obdarowanych dzieci za spełnianie ich marzeń oraz radość jaką przysporzyły im otrzymane prezenty i upominki, jakie otrzymały dzieci od wyżej wymienionych darczyńców. Przede wszystkim chcemy podziękować Zarządowi Głównemu TPD w Warszawie oraz TPD Łódzki Oddział Regionalny w Łodzi za życzliwość i współpracę oraz udzielaną pomoc.